Косметична базова олія 125 мл.
Косметична базова олія 125 мл.
Косметична базова олія 125 мл.

Ціна: 932
 –  + 
Відправимо через 2-3 дні
Термін зберігання: 7.2025 р.

 

 

Функціональна косметична базова олія для шкіри Just – ефективний засіб для догляду за шкірою тіла, що надає лікувальний та оздоровчий вплив, завдяки наявності цінних олій та рослинних компонентів. При регулярному застосуванні олії шкіра стає ніжною, м'якою та бархатистою, виглядає молодшою. До того ж, олія покращує загальне самопочуття, освіжає, тонізує, викликаючи приємне збудження.

 

Активні компоненти:

   ефірна олія розмарину

   • натуральна олія мигдалю

   • натуральна олія зародків пшениці

   • натуральна олія кукурудзи

   • натуральна олія звіробою

   • натуральна олія авокадо

   • натуральна олія сої

   • натуральна олія китайського буксусу

   • натуральна олія липи

   • натуральна олія хмелю

  

Ефірна олія розмарину має антисептичну, імунностімулюючу та тонізуючу дію, знімає м'язовий біль, а також покращує рельєф шкіри та омолоджує її, сприяючи оновленню клітин.

          Натуральні рослинні олії - мигдальна, зародків пшениці, кукурудзяна, авокадо, звіробою є прекрасним засобом для догляду за чутливою, сухою, огрубілою шкірою, що лущиться (особливо на колінах і ліктях).

          Ці олії зволожують, живлять і регенерують шкіру, знімають запалення та подразнення, сприяють швидкому загоєнню поверхневих ранок, опіків.

Олія зародків пшениці є потужним антиоксидантом

Масло звіробою знімає м'язові та сухожильні напруги. Китайський буксус сприяє виведенню шлаків.

          Поєднуючи всі ці властивості Функціональна олія Just чудово підходить для догляду за шкірою (особливо сухою) після ванни, душу або сонячних ванн. Крім того, Функціональна олія ЮСТ – чудовий засіб для масажу тіла.

Для більшого ефекту рекомендується використовувати Функціональну олію у поєднанні з ефірними оліями ЮСТ – 31 олія, розмарин, лаванда, чайне дерево. У цьому випадку Функціональна олія використовується як транспортна (базова) олія.

          Функціональна олія Just рекомендується також для догляду за дитячою шкірою - попереджає появу попрілостей, знімає запалення та подразнення.

Функціональна олія Just швидко вбирається у шкіру, не залишаючи жирного блиску.

Має приємний запах.

Забезпечує захист від ультрафіолетового проміння, від сонячних опіків, від зневоднення шкіри.

Зберігає засмагу.

  

     

Застосування:

·       для догляду за шкірою тіла – після ванни або душу розтерти олією все тіло

·       для масажу (загального та косметичного) – після ванни або душу нанести на тіло чисту функціональну олію або в суміші з ефірними оліями, інтенсивно втерти масажними рухами

·       для запобігання сонячним опікам та зневодненню шкіри, а також для збереження засмаги обережно розтерти олією шкіру до та після прийому сонячних ванн.

   рН 5,0 - 5,5