гель після гоління з Едельвейсом 60 мл
гель після гоління з Едельвейсом 60 мл
гель після гоління з Едельвейсом 60 мл

Ціна: 0

  

 

 

Щоразу, коли чоловіки збривають вранці відрослу на обличчі за добу щетину, вони не замислюються над тим, що при цьому постійно наносять мікротравми шкіри. Це може сприяти впровадженню в організм бактерій, грибків, вірусів та призвести до серйозних уражень шкіри. Крім того, часте застосування для полегшення збривання волосся кремів, пінок, гелів, що містять активні засоби, що омиляють, призводить до руйнування природного гідроліпідного шару шкіри, що значно знижує її бар'єрну функцію. Внаслідок регулярного травмуючого та знежирювального впливу шкіра обличчя стає сухою, легко подразливою та вразливою, що значно ускладнює догляд за нею.

         

Допомогти у вирішенні цієї проблеми може Гель після гоління з екстрактами Едельвейсу, алое і кипрію (іван-чай), який є не тільки чудовим засобом повсякденного догляду за шкірою, але й ефективний для профілактики шкірних захворювань.

 

      Активні компоненти:

• екстракт едельвейсу

• екстракт алое

• екстракт зніту (іван-чай)

• алантоїн

• пантенол (вітамін В5)

• екстракт дріжджів

• фресколат

   

Екстракт едельвейсу має протизапальну, протигрибкову, антибактеріальну, антиокислювальну дію, пом'якшує та зволожує шкіру. Ефективний проти передчасного старіння шкіри та сонячних опіків (завдяки високому вмісту таніну).

Екстракт алое віра традиційно використовується як протизапальний та ефективний зволожуючий засіб. Він активує процеси загоєння у тканинах та, стимулюючи тканинні імунні механізми, підвищує стійкість шкіри до впливу бактерій, вірусів, грибків.

Позитивний вплив на шкіру зніту обумовлений речовинами, що містяться в ньому, - танідами і бета-ситостерином, які мають протизапальну і захисну дію. Благотворний вплив на шкіру зніту проявляється захистом від дратівливої ??дії УФ-променів. Кіпр швидко заспокоює шкіру, злегка пошкоджену голінням, сприяє відновленню захисного гідроліпідного шару шкіри.

Не менш важливим компонентом гелю є алантоїн, що отримується з так званого відьомого кореня. Він звужує шкірні пори і надає пом'якшувальну дію. Алантоїн сприяє прискоренню процесу оновлення клітин. Суху, потрескану і огрубілу шкіру він перетворює на еластичну. Одночасно алантоїн має протизапальну та ранозагоювальну дію.

Гель збагачений пантенолом (вітамін В5), який ефективно зволожує шкіру, підвищуючи еластичність та стимулюючи кровообіг.

Модифікований екстракт дріжджів, що входить до складу гелю, сприяє оновленню клітин і розгладжуванню зморшок.

Комфортність відчуттів, що виникає в процесі застосування гелю, досягається охолодною дією фресколату, який має ще й ранозагоювальну властивість.

 

Гель після гоління – це продукт, використання якого не можна знехтувати. Не містить штучних барвників.

      

Переваги препарату:

o Протизапальний

o Дезінфікуючий

o Захищає шкіру від ультрафіолетових променів

o Надає шкірі еластичність

     

Застосування: Після гоління (сухого чи вологого) нанести на обличчя трохи гелю та злегка помасажувати. Спочатку може бути невелике печіння, але це лише прояв дезінфікуючого ефекту від спирту.

Жінки можуть застосовувати гель після епіляції на будь якій ділянці тіла.

    

         Щоденне застосування Геля після гоління з Едельвейсом забезпечить надійний догляд за шкірою обличчя, дозволить покращити її структуру та зовнішній вигляд, захистити від несприятливого впливу навколишнього середовища та запобігти розвитку шкірних хвороб. Особливо рекомендується для чутливої ??шкіри.