лосьйон - гель Део Інтим 125 мл
лосьйон - гель Део Інтим 125 мл
лосьйон - гель Део Інтим 125 мл

Ціна: 657
 –  + 
Є в наявності
Термін зберігання: 4.2025 р.

 

 

 Дезодорант - лосьйон Део інтим по суті є багатофункціональним засобом для догляду за інтимними місцями.

          Дезодорант – лосьйон Део інтим надійно захищає, зволожує та дезодорує шкіру протягом тривалого часу, не дратуючи її. Має приємний тонкий запах.

          Крім загальних властивостей звичайних дезодорантів, він перешкоджає розвитку грибкових інфекцій, підтримуючи природне кисле середовище, що дуже важливо для догляду за інтимними місцями, оскільки шкіра в цих областях містить велику кількість сальних і потових залоз, секрет яких швидко накопичується і змінює нормальну кислотність шкіри, що створює сприятливе середовище для розвитку грибкової інфекції.

          Склад мікрофлори зовнішніх статевих органів мало чим відрізняється від складу мікрофлори шкіри інших ділянок тіла. Це переважно грам-позитивні бактерії, що перешкоджають розмноженню патогенних грибків на шкірі. Більшу частину внутрішньої - вагінальної флори становлять лактобактерії, які підтримують слабокисле середовище слизової оболонки (рН = 5,0-6,0), що утворює природний бар'єр для патогенних бактерій. При прийомі контрацептивних препаратів, великої кількості вуглеводів та алкоголю, а також під час менструації, вагітності, клімаксу та при застосуванні невідповідних індивідуальних гігієнічних засобів суттєво знижується кислотність шкіри та слизової оболонки, та їх здатність до захисту від інфекції. Щоб уникнути зниження захисних функцій організму, людині необхідно завжди мати під рукою засіб, який допоміг би вирішити цю проблему.

          Виходячи з цього, компанія Just International AG у співпраці з гінекологами, дерматологами та бактеріологами створила новий засіб для інтимної гігієни, що дає захисну гарантію споживачеві - лосьйон Део інтим. Він пройшов дворічні клінічні наукові дослідження, у яких брали участь сотні жінок віком від 20 до 60 років і показав гідні результати.

 

Активні компоненти:

·       екстракт гамамелісу

·       екстракт ромашки

·       екстракт алтею

·       екстракт алое

·       олія зародків пшениці

·       глюкоза

·       токоферол (вітамін Е)

·       бісаболол

 

           Екстракт Гамамелісу - має протизапальну та в'яжучу дію, сприяє звуженню та закриттю проток сальних та потових залоз і, тим самим, зменшенню надмірного пото- та саловиділення. Поряд з цим, екстракт гамамелісу чудово тонізує шкіру.

          Екстракт Ромашки - має заспокійливу, бактерицидну, противірусну, протигрибкову, протизапальну, протиспазматичну, болезаспокійливу, ранозагоювальну, протиалергічну, протинабрякову дію. Допомагає при хворобливих та нерегулярних менструаціях, полегшує симптоми ПМС та менопаузи. Швидко знімає запалення будь-якого походження, дуже ефективний при опіках та алергічних висипаннях, екземі, дерматитах, подразненні шкіри після гоління. Прискорює загоєння ран.

          Алтей (Althaea officinalis L) - Корінь алтею є ефективним лікарським засобом, за вмістом біологічно активних речовин він майже рівноцінний у цьому відношенні насінню льону. Екстракт алтею (фітоколаген) - рослинний замінник тварин колагенових препаратів. Знімає роздратування та запалення, зволожує суху шкіру, покращує регенерацію епідермісу, захищає шкіру. Робить шкіру еластичною, пружною та шовковистою.

          Екстракт Алое віра - традиційно використовується як протизапальний та ефективний зволожуючий засіб. Він активує процеси загоєння в тканинах і, стимулюючи тканинні імунні механізми, підвищує стійкість шкіри до впливу патогенних бактерій, вірусів, грибків.

          Олія зародків пшениці (Triticum durum Desf.) - Пророщена пшениця - це ядро ??зерна, що здобуло енергію сходу і дало паросток. Цю енергію сходу (енергію життя) дає зерну зародок, в якому знаходяться всі корисні речовини, необхідні для утворення паростка: безліч вітамінів (групи В, Е, Д, С, РР, Н та ін), складний комплекс амінокислот , мінералів, вуглеводів, жирів та інших цінних речовин. Олія зародків пшениці стимулює процес формування міжклітинної речовини, білка кератину, колагенових та еластинових волокон сполучної тканини, гладкої мускулатури судин. Стимулюючи мікроциркуляцію, усуває синдром «сухості шкіри», активізує процеси оновлення клітин шкіри, підтримує її водний баланс, уповільнює старіння шкіри.

          Токоферол (вітамін Е) - надає омолоджуючий, зволожуючий і захисний вплив на шкіру, має антиоксидантну дію, зменшує вміст вільних радикалів у клітинах шкіри, стимулює їх обмінні процеси за рахунок поліпшення клітинного дихання. Активує функції вітаміну А, що покращує бар'єрні функції шкіри, захищає від шкідливого впливу УФ-променів, перешкоджаючи тим самим її передчасному старінню.

          Бісаболол - (одержують з ефірної олії Ромашки) має заспокійливий, антибактеріальний і протизапальний ефект, знімає подразнення шкіри.

          Глюкоза - одна з ключових речовин, необхідних для нормальної життєдіяльності клітин, а також джерело біосинтезу багатьох інших життєво важливих речовин; бере активну участь у водно-сольовому, вуглеводному та ліпідному обміні.

 

          Застосування: Трохи гелю нанести на відповідну ділянку тіла, ретельно промити, потім ополоснути теплим душем. Під час менструації застосовувати по можливості після кожної зміни прокладки або тампона. Лосьйон рекомендується для інтимної гігієни як для жінок, так і для чоловіків.

 

    рН = 5,5-6,5