дезодорант з Мальвою 50 мл
дезодорант з Мальвою 50 мл
дезодорант з Мальвою 50 мл

Ціна: 647
 –  + 
Відправимо через 2-3 дні
Термін зберігання: 8.2026 р.

  

 

Кульковий дезодорант з Мальвою - ефективний засіб з бактерицидними та антиперспіративними властивостями: він перешкоджає розмноженню бактерій, що викликають запах при збереженні нормальної шкірної мікрофлори.

          Дезодорант Мальва має дуже ніжну і м'яку дію, завдяки якій рекомендується для чутливої ??і легко подразливої ??шкіри, знімає набряки. Не містить спирту, тому не викликає печіння та почервоніння шкіри, навіть після гоління не сушить шкіру.

          Дезодорант Мальва до певної міри регулює функцію потових залоз, перешкоджаючи зайвому потовиділенню. Освіжає і дезодорує шкіру - ніжний аромат мальви зберігається надовго (15-18 годин).

          Дезодорант Мальва може бути використаний для догляду за всіма зонами потовиділення на тілі людини.

   Завдяки своїй ніжній дії та запаху - улюбленець жінок.

 

          Основний активний компонент – екстракт Мальви. Рослина Мальва, завдяки своїм безцінним цілющим властивостям, застосовується в косметичних і цілющих цілях з дуже давніх часів.

          Екстракт мальви одержують із свіжих квітів та листя. Він має високий вміст вітамінів груп А, В, С, які пом'якшують, заспокоюють шкіру, знімають набряклість.

          Екстрат мальви містить квіткову смолку у високій концентрації, яка створює на поверхні шкіри захисний шар, що регулює та нормалізує секрецію шкірного балу.

          Екстракт мальви має яскраво виражену зволожуючу дію, а також активізує імунну систему організму.

 

          Інші активні компоненти:

          Гліцерин та його похідні - пом'якшувальні та зволожуючі засоби, підвищують пружність та еластичність шкіри. Усувають неприємні відчуття стягнутості та сухості шкіри. Сприяють захисту шкіри від шкідливого впливу навколишнього середовища, знижують інтенсивність розмноження бактерій.

          Речовини на основі парабену мають бактерицидні властивості, тим самим, сприяючи різкому зменшенню бактеріальної обсіменіння шкіри в місцях, оброблених дезодорантом.

          Хлоргідрат алюмінію, за рахунок часткового звуження вивідних проток потових залоз, зменшує потовиділення, що сприяє більш ефективній роботі дезодоранту, не завдаючи шкоди навколишній мікрофлорі.

 

          Дезодорант - антиперспірант характеризується 100% дерматологічної переносимістю.

 

   рН-4,0-5,0.

 

          Застосування: Нанести вранці трохи дезодоранту на чисту суху шкіру потрібних місць, наприклад пахвових областей, і дати висохнути протягом 1-2 хвилин. Не залишає слідів на одязі. Підходить для всіх типів шкіри. Після використання кулькову головку дезодоранту необхідно щільно закрити кришкою.

 

          Форма випуску: Дезодорант із мальвою випускається у пластиковому балоні об'ємом 50 мл.

 

     Не потребує особливих умов зберігання.

 

     Зручний у транспортуванні.