дезодорант з Едельвейсом 50 мл
дезодорант з Едельвейсом 50 мл
дезодорант з Едельвейсом 50 мл

Ціна: 647
 –  + 
Відправимо через 2-3 дні
Термін зберігання: 2.2026 р.

 

 

Ексклюзивна розробка Just international AG (Швейцарія) - кульковий дезодорант з Едельвейсом - має приємний тонкий освіжаючий аромат Едельвейсу, що створює психоемоційний комфорт, який зберігається тривалий час (час дії - весь активний період дня -15-20 годин).

          Має частково властивості антиперспіранту за рахунок включення до його складу хлоргідрату алюмінію. Освіжає шкіру, заспокоює та знімає її роздратування. Підходить для будь-якого типу шкіри. Завдяки м'якості впливу, особливо рекомендується для чутливої ??та легко подразливої ??шкіри. Характеризується відмінною (100%) дерматологічною переносимістю.

          Не дратує шкіру після гоління, не сушить її.

 

          Основним активним компонентом є екстракт Едельвейсу.

          Едельвейс - унікальна рослина, що росте в Альпах на висоті 1500-3400м.

          Екстракт, що застосовується в дезодоранті, отриманий з вирощених рослин на плантаціях компанії, в екологічно чистих зонах Альп.

          Екстракт Едельвейса має пом'якшувальну та зволожуючу дію, а окремі компоненти (хлорогенова та фенольна кислоти) зумовлюють його фотозахисні та антиоксидантні властивості. Забезпечує захист від запалення, роздратування, бактеріальних та грибкових поразок та вільних радикалів. Крім того, має ефект проти старіння, а також сонячних опіків (завдяки високому вмісту таніну). Це ідеальний засіб для чутливої, сприйнятливої ??шкіри.

  

          Допомагають «працювати» Едельвейсу й інші активні компоненти – ментіллактат, рослинний гліцерин.

          Ментилактат - охолодний агент негайної, інтенсивної та тривалої дії. Посилює тонізуючі, анестезуючі та дезінфікуючі властивості дезодоранту.

          Гліцерин та його похідні – підвищують пружність та еластичність шкіри, пом'якшують та зволожують її. Захищають шкіру від негативних впливів навколишнього середовища, пригнічують розмноження бактерій, не чинячи при цьому подразнюючої дії на шкірний покрив.

          Хлоргідрат алюмінію - частково звужує вивідні протоки потових залоз, зменшуючи тим самим інтенсивність потовиділення. Це сприяє ефективнішій роботі дезодоранту.

 

          Кисле середовище дезодоранту (рН - 4,0-5,0) дозволяє підтримувати захисні властивості гідроліпідної мантії, перешкоджаючи тим самим розмноженню патогенних бактерій.

 

          Дезодорант Едельвейс практично може бути використаний для догляду за всіма зонами потовиділення на тілі людини.

          Невеликі розміри та зручна упаковка дозволяють завжди мати під рукою Дезодорант Едельвейс.

 

          Дуже економічний у використанні.

 

          Застосування: Нанести вранці на чисту суху шкіру потрібних місць (пахвових областей та ін.) та дати висохнути протягом 1,5-2 хвилин. Не залишає слідів на одязі.

           Підходить для всіх типів шкіри.

 

Форма випуску: Дезодорант з Едельвейсом випускається у пластмасовому балоні об'ємом 50 мл.

 

          Не потребує особливих умов зберігання.

 

          Зручний у транспортуванні.